AV-TEKNIIKKA
Tenhunen, Mikko
  • Tenhunen, Mikko
  • Projektimyyntipäällikkö
  • Projektimyynti, AV-laitteet
  • +358 (0)20 747 9353
    +358 (0)40 9010 555
  • mikko.tenhunen@audico.fi
Karisalmi, Olli
  • Karisalmi, Olli
  • Myyntipäällikkö
    Projektimyynti, AV-laitteet
  • +358 (0)20 747 9357
    +358 (0)40 139 6011
  • olli.karisalmi@audico.fi
Hakala, Harri
  • Hakala, Harri
  • Myyntipäällikkö, AV-laitteet
  • +358 (0)20 747 9358
    +358 (0)44 780 4611
  • harri.hakala@audico.fi
Hämäläinen, Toni
Oksanen, Jukka

ÄÄNENTOISTO
Hiltunen, Jyri
Hakkarainen, Kari
  • Hakkarainen, Kari
  • Myyntipäällikkö
    Äänilaitteet, Audico Avec
  • +358 (0)20 747 9352
    +358 (0)40 538 3106
  • kari.hakkarainen@audico.fi
Hilden, Ilkka
Molnár, Pauli
Ranta, Harri
  • Ranta, Harri
  • Myyntijohtaja
    Äänilaitteet, Audico Avec
  • +358 (0)20 747 9351
    +358 (0)400 121 168
  • harri.ranta@audico.fi
Tikka, Jorma
  • Tikka, Jorma
  • Myyntipäällikkö
    Pro Audio
  • +358 (0)20 747 9354
    +358 (0)40 771 4044
  • jorma.tikka@audico.fi

VALO- JA ESITYSTEKNIIKKA
Järvinen, Tapio
  • Järvinen, Tapio
  • Tuotepäällikkkö
    Esitystekniikka ja valo
  • +358 (0) 20 767 9490
    +358 (0) 40 669 1666
  • tapio.jarvinen@audico.fi
Orpana, Juki
  • Orpana, Juki
  • Osastopäällikkö
    Esitystekniikka ja valo
  • +358 (0)20 747 9390
    +358 (0)400 501 311
  • juki.orpana@audico.fi
Tuominen, Pikku-Markku

020-Yritysnumeroiden soittajahinnat muuttuvat 1.12.2015 alkaen. Uudet hinnat ovat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (alv 24%) sekä lanka- että matkapuhelimesta soitettaessa.