Innovatiivisena teknologiayrityksenä päämiehemme Barco pyrkii jatkuvasti tarjoamaan uusia esitysteknisiä ratkaisuja. He kiertävät nyt Eurooppaa, esitellen ratkaisujaan ja uusimpia tuotteita!
Kiertuerekka pysähtyy Audicon pihaan (Olarinluoma 12, Espoo) perjantaina 17.5.2019 klo 10-15. Audicon omissa tiloissa esittelyssä ovat Barcon monipuoliset ratkaisut neuvotteluhuoneista valvomoihin ja tarjolla on pientä purtavaa sekä erinomaista kahvia.
Barcon ammattilaisten esittelyssä ovat:
- Uusi G60-sarja ja kirkkaampi F80: 1-chippiset laserprojektorit moneen käyttötarkoitukseen
- UDX-4K40: kirkkain 4K laserprojektori alle 100 kg
- Ennakkoesittelyssä ennen virallista julkaisua myös uusi keskitason laser 3-chip DLP-projektori
- XT-sarja: sisäkäyttöön soveltuvat Direct View-LED-jättinäytöt, 0,9–1,9 mm:n pikselitiheydellä
- UniSee: saumattomat LCD-videoseinät, kehyksettömällä katselukokemuksella ja innovatiivisella asennusjärjestelmällä
- ClickShare CSE-200 +: langaton yhteistyö ja esitysjärjestelmä
- Palkittu Event Master -kuvaprosessori
Tervetuloa!
Voit vain saapua paikalle, tai ilmoittautua meille event@audico.fi tai Barcon omilla tapahtumasivuilla https://web.cvent.com/event/c7603063-0374-4f32-b1af-78e10775612f/summary?RefId=summaryroadshow2019